مطالب توسط kiatahvie

ASHRAE JOURNAL

همراهان گرامی جهت دانلود  DECEMBER 2019 THE MAGAZINE OF HVAC&R TECHNOLOGY AND APPLICATIONS  و سایر مقالات و ژورنال های روز دنیا میتوایند از کانال تلگرام https://t.me/hvac2  استفاده بفرمایید . لازم به ذکر است در این کانال میتوانید از سایر منابع و کتب تخصصی نیز بهره برده و به رایگان دانلود بفرمایید .

 

نمایشگاه تاسیسات سیستم های گرمایشی و سرامیشی تهران ۱۳۹۸(۲۰۱۹-۲۱oct )

نمایشگاه تاسیسات سرمایشی گرمایشی تهران همچون سالهای گذشته دراواخر مهر ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد .نکته قابل توجه در نمایشگاه امسال افزایش تولید کننده های داخلی سیستم های تهویه مطبوع بود .

ISK-SODEX 2019

نمایشگاه sodex استانبول در تاریخ ۲-۷ اکتبر ۲۰۱۹ در محل نمایشگاههای غرب استانبول برگزار شد

ترموستات دو فصل فن کویل

ترموستات های فن کویلی کیا تهویه آراد از نوع آنالوگ و تولید  کارخانه کریر با کیفیت بالا  و دارای استانداردهای جهانی میباشد

جهت دریافت مشخصات فنی کلیلک فرمایید

 

شماره های تماس واحد  فروش:

۸۶۰۸۶۸۹۹ ۲۱ ۰۰۹۸

۴۴۴۸۲۵۴۴ ۲۱ ۰۰۹۸

تلگرام : kiatah@

Azita Oktaei

ترموستات1280

 

low noise fancoil

صدا نوعی انرژی است که به واسطه ارتعاش، منتقل می شود. این انتقال زمانی توسط اندام شنوایی انسان قابل درک است که منبع صوتی در فاصله مناسب نسبت به انسان قرار گیرد، شدت قابل قبولی داشته باشد و مدت زمان آن برای شنیده شدن کافی باشد. لازمه عکس العمل به یک محرک، درک آن است. موج صوتی نوعی محرک است که اندام هدف آن دستگاه شنوایی انسان یا همان گوش می باشد.

صدا های قابل شنیدن

انسان از ۲۰ تا ۲۰۰۰۰ هرتز فرکانس صوت را احساس می کند که به آن ردیف شنوایی می گویند. همچنین از ۲۵۰ هرتز تا ۴۰۰۰ هرتز را فرکانس گفتاری و بیش از ۴۰۰۰ هرتز را فرکانس صنعتی می گویند. حداقل شدت شنیدن برای انسان( آستانه شنوایی)، صفر دسی بل و حداکثر قابل تحمل ۱۲۰ دسی بل است. کمتر از صفر دسی بل شنیده نمی شود و بالاتر از ۱۲۰ دسی بل می تواند آزار دهنده دردناک و درنهایت مضر باشد.

 صدا هایی که می شنویم را می توانیم به دو دسته تقسیم کنیم. صدا های خوشایند و صدا های ناخوشایند. همانطور که مشخص است صدا های خوشایند، برای فرد آزاری در پی ندارند. اما صدا های نا خوشایند که در اصطلاح کلی به ان ها آلودگی صوتی گفته می شود، آسیب رسان هستند. آلودگی صوتی اثرات مستقیم و غیر مستقیمی بر فرد خواهد داشت. اثرات غیر مستقیم بر روی دستگاه گردش خون، چشم، عروق ، مغز، اعصاب و گوارش است. اثر مستقیم نیز بر قوه شنوایی است که شامل اختلال شنوایی، افت شنوایی و کری دائمی می باشد. باید دقت داشت که لزوما و همیشه یک صدای خوشایند، خوشایند نیست و صدا های خوشایند در صورت عدم آمادگی فرد گیرنده، ممکن است برای وی به منزله آلودگی صوتی محسوب گردند.

افت شنوایی

افت شنوایی یکی از آثار مهم آلودگی صوتی بر اندام شنوایی است. افت شنوایی عبارت است از کاهش میزان شنوایی شخص در مقایسه با استاندارد سنی. بطوریکه منحنی های افت شنوایی برای سنین مختلف رسم و استاندارد شده اند و پس از انجام تست شنوایی سنجی، منحنی شنوایی فرد با میزان استاندارد سنی مقایسه می شود و میزان افت شنوایی و راهکارهای مراقبتی از این طریق به وی اطلاع داده خواهد شد.

انواع افت شنوایی را می توان در سه دسته تقسیم بندی کرد.

 ۱- افت شنوایی سنی: که رایج ترین نوع  افت شنوایی است و به طور طبیعی با افزایش سن، قدرت شنوایی تا حدی کاهش می یابد.

۲- افت شنوایی شغلی: به دلیل مواجهه افراد با سر و صدا در شغل های خاص مانند صنایع نساجی، صدای دستگاه هایی محیط زندگی نظیر صدای یخچال صدای فن کویل و سیستم های تهویه مطبوع . صدای هواکش ها و سایر دستگاه های چرخنده ، نرخ افت شنوایی افزایش یافته و قوه شنوایی فرد دچار آسیب مضاعف می گردد.

۳- افت شنوایی ناشی از بیماری

راههای حفظ سلامت شنوایی

۱-برای حفظ قوه شنوایی خود در وهله اول باید راهی برای کاهش سطح سر و صدا در محیط پیدا کنیم. از محیط پر سر و صدا خارج شویم و یا سر و صدا را به هر ترتیبی کاهش دهیم.

فن کویل های شرکت کیا تهویه آراد از پایین ترین سطح صدا برخوردار میباشند  لذا بهترین گزینه برای فضاهای بیمارستانی و مسکونی و اقامتی و اموزشی و استودیو های ضبط صدا و موسیقی و ازمایشگاه ها و سالن های سینما میباشند . جهت کسب اطلاعات بیشت  ر از این لینک استفاده بفرمایید . لازم به ذکر است علاوه بر مصرف برق بسیار کم ، سطح صدای این سیستم ها از ۲۳ db شروع میگردند لذا تا به امروز کم صدا ترین دستگاه فن کویل شناخته شده اند .

beacon-hospital

کیا فن کویل

n00031230-b

58475_1297671633

تخفیف ویژه سیستم های تهویه مطبوع

تخفیف ویژه : شرکت کیا تهویه آراد در نظر دارد با سیاست حفظ منافع مشتری از ۱۵ بهمن ۹۶ به مدت ۴۵ روز کلیه دستگاه های تهویه مطبوع معتبر و دارای گارانتی را با ۵ درصد تخفیف علاوه مازاد برلیست عرضه نماید

راه های ارتباطی ما:

۹۸-۲۱-۸۶۰۸۶۸۹۹+

 ۹۸-۲۱-۸۶۰۸۶۹۷۵+

۹۸-۲۱-۸۶۰۸۶۹۵۳+

تلفن دفتر شمال تهران ۲۲۵۱۵۹۱۲

تلفن دفتر غرب تهران ۴۴۴۸۲۵۴۴

https://t.me/kiatahvieh 

 

after-christmas-sale-tags(1)